Paar lihtsat nõuannet spordiennustustel alustajale  

Kui alustad spordiennustustega, ei tohi mingil juhul mõelda, et oled geenius ning raha hakkab iseenesest sisse tulema. Nii võib juhtuda ainult (moodsates) muinasjuttudes.

 

  • Kihlvedudega alustades on kõige olulisem otsustada, kui palju raha oled valmis sellele kulutama. Esmalt tasub veenduda, et oled kõik võlad tasunud, arved maksnud ja külmkapi toitu täis ostnud. Ära jumala eest võta laenu selleks, et selle peale mängima hakata. Muidugi võib enese motiveerimisest vahel abi olla, ent mõttega, et täna on sinu õnnepäev, kuigi kaugele ei jõua. Distsiplineeri end ning jää igal juhul oma seatud eelarve raamidesse.
  • Veel üks soovitus on luua konto paljudesse kihlveokontoritesse, kuna tööpõld tuleb selgeks saada. Kõik ennustusportaalid pole ühesugused, lisaks mängude valikule erinevad ka koefitsiendid. Enne panuse tegemist uuri selle võistluse ning sportlaste kohta kõik, mis võimalik, et oma võiduvõimalusi suurendada. Pimeda õnnega on selle hasartmängu puhul väga vähe pistmist.
  • Kui soovid teha panuseid spordiennustustel, siis väldi teisi hasartmänge. Siin on lihtne libastuda, kuna internetis pääseb mugavalt ligi sadadele mänguautomaatidele. Ära unusta üht – tegu on mängudega, millega kõige suuremaid kasumeid teenitakse. Ent ära arva, et kasum tuleb mängijale. Võitjaks jääb kasiino. Kui oled läinud spordiennustusi tegema, siis jäägi nende juurde.
  • Ära arva, et kui oled ühe portaali reeglid läbi lugenud, siis teiste omasid polegi enam lugeda tarvis. Igal kihlveokontoril ja spordialal on oma reeglid. Selleks, et olla parim, tuleb tunda kõiki tingimusi.
  • Ära mine paanikasse, kui kaotad. Emotsioonidetulvas ei tasu püüda kaotatut tagasi teha. Pea meeles, et sul on eelarve, millest kinni pidada.
  • Maitse kõike. Pea igal ennustusportaalil on oma liitumisboonused (olybet eesti) . Nende kasutamine võib enda taskusse kena kopika alles jätta.
  • Mõni mees satub erilisse hoogu, kui meri juba põlvini. Ära sina nii tee ning jäta panus tegemata, kui oled alkoholi tarbinud. Alkohol ning kihlveod on kombinatsioon, mida hiljem sügavalt kahetsed.
  • Ära tee panuseid üksnes favoriidile. Kuigi kõige paremale meeskonnale panustamine näib turvalise valikuna, siis selleks pole alati õiget põhjust. Ka tipud ei suuda alati latti kõrgel hoida. Kes riskib ning panustab ebatõenäolisele tiimile, selle võit tuleb suurem.